Zjechała z drogi i dachowała

0
279

Na DK 92, w Kościelcu, wczoraj, tuż przed godziną 17.00, miało miejsce groźnie wyglądające zdarzenie. – Około 16.50 pojazdem marki Renault Scenic, w kierunku Konina, jechały dwie kobiety. W rejonie skrzyżowania drogi krajowej z ulicą Europejską, z nieustalonych dotąd przyczyn, kierująca pojazdem 35-letnia mieszkanka gminy Kościelec straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na prawą stronę do rowu i dachowała – poinformowała rzecznik KPP w Kole, st. sierż. Weronika Czyżewska.

Aby wydobyć poszkodowane z pojazdu, strażacy z PSP w Kole i OSP Trzęśniew, pracujący przy wypadku, musieli rozcinać dach samochodu. Kobiety zostały zabrane do szpitala. – Kierująca została zwolniona po przebadaniu. Stwierdzono u niej ogólne stłuczenia, natomiast 69-letnia pasażerka doznała poważniejszych obrażeń powyżej dni 7, co oznacza, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek – dodała rzecznik Policji, st. sierż. Weronika Czyżewska.

Dalsze czynności w sprawie prowadzi KPP w Kole.

zdjęcie: OSP Trzęśniew

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here