Żegna się ze szkołą. Dyrektor SP w Sokołowie, Jolanta Lewandowska, odebrała podziękowania od wójta

0
450

Miłe słowa usłyszała podczas minionej sesji Rady Gminy Koło żegnająca się ze Szkołą Podstawową im. Idei Olimpijskiej w Sokołowie, dyrektor Jolanta Lewandowska. Podziękowania za długoletnią pracę na stanowisku szefa tej placówki oświatowej odebrała od gminnych samorządowców. – Korzystając z dzisiejszej sesji, pragnę pani serdecznie podziękować za długoletnią pracę, zaangażowanie, trud w wypełnianiu obowiązków dyrektora oraz zżycie z tą placówką. Teraz natomiast życzymy pani pomyślności i szczęścia w życiu prywatnym – powiedział wójt Piotr Fret, wręczając dyrektor Lewandowskiej okolicznościowy adres oraz kwiaty.

Jolanta Lewandowska na stanowisku szefa SP w Sokołowie pozostanie do 30 czerwca. Od 1 lipca szkołą zarządzać będzie nowa osoba. Na razie jednak nie wiadomo, kto to będzie, ale w ciągu kilkunastu dni powinno się wyjaśnić.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here