Ze stacji w Babiaku też pojedziemy do wielu miast

0
364
DSC
DSC

Ruch na trasie E20 w niedzielę, 9 czerwca, został przywrócony, zatem z Koła pojedziemy już pociągiem do Poznania, Warszawy i nie tylko. Nie oznacza to jednak, że stacja w Babiaku, z której przez niemal dwa lata korzystali podróżni, by bez przesiadek dojechać do stolic Polski i Wielkopolski, nie oferuje bezpośrednich połączeń. Co prawda, dworzec ten pamięta czasy, gdy żaden skład osobowy się obok niego nie zatrzymywał lub były to tylko pojedyncze pociągi na dobę, ale aktualnie jest inaczej. Ta mała stacja żyje i na pewno będą chętni, by skorzystać z pociągów, które się na niej zatrzymują.

Ze stacji w Babiaku też pojedziemy do wielu miast!

Do Warszawy, na przykład, można pojechać w środku dnia. Takiej możliwości nie daje Koło, zatem niewykluczone, że nadal amatorów pociągów odjeżdżających z Babiaka nie zabraknie. Co ważne, mieszkańcy gminy Babiak i okolic mają alternatywę. Mogą wybrać wyjazd z Babiaka lub dojechać na pociąg do Koła. Ze stacji w Babiaku można bowiem udać się nie tylko do Warszawy, ale także do Poznania, Bydgoszczy, Inowrocławia, Gniezna, Siedlec, Lublina, Łowicza, Piły, Stargardu, Szczecina i Świnoujścia.

Szczegółowe informacje o rozkładzie jazdy podróżni znajdą na Portalu Pasażera: https://portalpasazera.pl/

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here