Zderzenie trzech samochodów w Czołowie

2
795
Trzy pojazdy brały udział w zdarzeniu drogowym, do którego doszło dziś, tuż przed godziną 14.00, na drodze wojewódzkiej nr 270 w Czołowie. Z informacji uzyskanych od oficera KPP w Kole wynika, że na tył czekającego na możliwość skrętu w lewo, na posesję, samochodu marki Fiat Ducato, należącego do firmy kurierskiej, za kierownicą którego siedziała 37-letnia mieszkanka powiatu konińskiego, najechał 30-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, prowadzący pojazd marki Ford Mondeo. W wyniku uderzenia fiat przemieścił się na przeciwległy pas ruchu, po którym prawidłowo poruszała się ciężarówka marki Renault. Kierujący nią 29-letni mieszkaniec powiatu konińskiego, niestety, nie był w stanie ominąć pojazdu, który pojawił się tuż przed nim, zahaczył go, a w konsekwencji zjechał do przydrożnego rowu, przewrócił się na bok i uderzył w ogrodzenie posesji. W rowie, ale po przeciwnej stronie, jazdę zakończył także kierowca forda.
Oprócz kierującego, fordem podróżowały jeszcze dwie pasażerki. W pozostałych samochodach jechali tylko kierowcy. Na szczęście, mimo że wszystko wyglądało groźnie, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Jego sprawca, czyli kierujący fordem, za niezachowanie należytej ostrożności i doprowadzenie do kolizji, został ukarany mandatem.
zdjęcia: Czytelnik. Dziękujemy

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

2 KOMENTARZE

  1. Male sprostowanie, bus nie należy do firmy kurierskiej bo DPD nie posiada swoich aut. Ducato, którym poruszała się poszkodowana zapewne należy do niej albo do jej przewoźnika, który współpracuje z DPD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here