Zatrzymane prawa jazdy i mandaty. Kierowcy nadal jeżdżą za szybko

0
206
IMG_7480

Policjanci kolskiej drogówki, podczas weekendu, zatrzymali 2 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Funkcjonariusze nałożyli na kierowców mandaty karne i zatrzymali uprawnienia do kierowania na okres trzech miesięcy.

Kolscy policjanci w dalszym ciągu nie odpuszczają drogowym piratom. Zatrzymane prawa jazdy pokazują, że nadal są osoby, które jeżdżą niebezpiecznie i zdecydowanie za szybko. Tym samym nie zastanawiają się nad tym, jakie stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Mundurowi, w miniony weekend, zatrzymali 2 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Jeden z nich w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h pędził samochodem osobowym z prędkością 117 km/h, drugi zaś 103 km/h.

Poza zaangażowaniem i troską policjantów o zapewnienie bezpieczeństwa na drogach, istotna jest również sama postawa kierujących. Jazda zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwłaszcza z odpowiednią prędkością, to fundament bezpieczeństwa na drogach.

Kierowcy, którzy zostali zatrzymani za nadmierną prędkość, zostali ukarani mandatami i punktami karnymi. Zatrzymano im również uprawnienia do kierowania na okres trzech miesięcy.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here