Zasłabła i leżała na chodniku. Pomogli jej policjanci

1
308

Kolscy stróże prawa pomogli młodej kobiecie, którą znaleźli leżącą na chodniku. Dzięki interwencji mundurowych, 29-latka na czas trafiła do szpitala. Tam udzielono jej specjalistycznej pomocy medycznej.

Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kole, 4 listopada, około 1.00, w trakcie patrolowania jednej z kolskich ulic, zauważyli leżącą na chodniku kobietę. Natychmiast zareagowali i ruszyli z pomocą. Okazało się, że z kobietą nie można nawiązać kontaktu, a jej zachowanie wskazywało, że traci przytomność. Funkcjonariusze widząc powagę sytuacji, natychmiast wezwali pomoc. Kobietę ułożyli w bezpiecznej pozycji i do przyjazdu karetki pogotowia, kontrolowali czynności życiowe poszkodowanej. Po chwili kobieta odzyskała przytomność, miała jednak problemy z oddychaniem i skarżyła się na silny ból w klatce piersiowej. Po przyjeździe karetki pogotowia, decyzją lekarza 29-latka została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

 1. Ludzie ku++a mać jakie wy robicie sensacje… Mam tu na myśli KPP w Kole!
  Ja osobiście nie chwaląc się już wielokrotnie miałem takie przypadki i nie tylko takie zasłabnięcia a również poważne
  wypadki drogowe i jako cywil udzieliłem pomocy. Jakoś nikt o mnie nie pisał w gazetach ani nic takiego.
  A tu funkcjonariusz publiczny i wielkie halo, że pomógł…
  To jego zasrany obowiązek jest ! ! ! To w końcu kim oni są? łaskę zrobią, że komuś pomogą?
  Domyślam się, że za wiele nie potraficie ale nie róbcie panowie już z siebie debili yyy z siebie z tej porąbanej formacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here