Zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Error_2k20…”

0
66

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole zaprasza młodzież do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Error_ 2k20…” organizowanym przez Dział Fotografii Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Konkurs ma na celu oddanie głosu i zaprezentowanie myśli, wrażliwości i refleksji młodych ludzi w tym bezprecedensowym dla nas wszystkich czasie, który być może na nowo zdefiniuje nasze wzajemne relacje oraz nada nowe znaczenie /wielu/ słowom i zwyczajom.

Jest skierowany jest do młodzieży wielkopolskich szkół ponadpodstawowych, której głos w obecnym czasie zdaje się być niesłyszalny, do osób, które stają się niemymi wykonawcami nakazów „od – do” w ramach wyższych, często niezrozumiałych dla nich celów; zmuszonych zmienić swoje dotychczasowe zwyczaje, rezygnując przy tym z tego, co dla młodości istotne, ważne i podporządkować się temu co „właściwe”.

Error_ 2k20…” jest zarazem konkursem fotograficznym jak i naborem na wystawę, której wernisaż jest planowany 1 czerwca 2021. Organizatorzy bardzo chcieliby, by warunki epidemiologiczne pozwoliły ją zorganizować w normalnych warunkach. Jeśli to się nie uda, zaproponują formę online. Całości wydarzenia będzie towarzyszyła publikacja, w której będzie zaprezentowany szeroki wybór zgłoszonych prac.

Na zgłoszenia czekamy do 10.05.2021 roku. Nadesłane prace oceni profesjonalne jury. Dla autorów najciekawszych realizacji są przewidziane nagrody rzeczowe.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Na stronie:  https://www.wbp.poznan.pl/foto…/konkursy/error_2k20…/…

znajdują karty zgłoszeń dla osób pełnoletnich i niepełnoletnich oraz regulamin konkursu.

Karty zgłoszeń należy uzupełnić i odesłać wraz ze zdjęciami na adres: foto@wbp.poznan.pl

źródło: PiMBP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here