Co do zaoferowania ma ZSRCKU w Kościelcu? 400 gimnazjalistów odwiedziło szkołę [FOTO]

1
1094
Blisko 400 uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu kolskiego odwiedziło w czasie dwóch dni drzwi otwartych Zespół Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu. To kolejna akcja promocyjna szkoły, mająca zachęcić gimnazjalistów do wybrania właśnie tej placówki.
Zgromadzona w szkolnej auli młodzież ze szkół z Brdowa, Przedcza, Kościelca, Łubianki, Sokołowa, Dębów Szlacheckich, Krzymowa i Koła oglądała występy Zespołu Tańca Ludowego „Kościelec”, Szkolnego Zespołu Wokalnego i Szkolnego Koła Wolontariatu. pokazy flair w wykonaniu uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz musztrę zaprezentowaną przez klasy prawno-mundurowe.
Gimnazjaliści zapoznali się także z ofertą edukacyjną, którą podczas spotkania przedstawił dyrektor placówki, Wiesław Kujawa. Uczniowie od września mogą rozpocząć naukę w Technikum Ekonomicznym, Technikum Rolniczym, Technikum Spedycyjnym, Technikum Logistycznym, Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technikum Technologii Żywności, Technikum Informatycznym, Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej Liceum Ogólnokształcącym i Branżowej Szkole I stopnia.
Młodzież gimnazjalna miała również możliwość zwiedzania szkoły. Poznała przy tym perspektywy zawodowe związane z kierunkami kształcenia proponowanymi przez placówkę. Mogła też podziwiać umiejętności, jakimi na co dzień mogą poszczycić się uczniowie ZSRCKU w Kościelcu.
źródło: ZSRCKU w Kościelcu

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here