Zajął II miejsce w brazylijskim ju-jitsu

0
387

Zajął II miejsce w brazylijskim ju-jitsu. Mowa o sierżancie Konradzie Rybickim, który na co dzień pełni służbę w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Zajął II miejsce w brazylijskim ju-jitsu. Przegrał tylko w finałowej walce

Sierżant Konrad Rybicki nad bezpieczeństwem mieszkańców Koła czuwa od 3,5 roku. Pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Kole w Wydziale Prewencji, gdzie jest policjantem Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął zanim wstąpił do służby. Sporty walki trenuje już od 9 lat, a brazylijskie ju-jitsu ćwiczy od 3 lat. Pomimo trudnej, ciężkiej i często wyczerpującej służby, Konrad zawsze znajduje czas na swoją pasję.

W Koninie, w sobotę, 18 maja 2019 roku, odbył się XVII Puchar w Brazylijskim Ju-Jitsu. W sportowych zmaganiach wzięło udział 600 zawodników z całej Polski. Funkcjonariusz startował w kategorii wagowej do 100,5 kilograma purpurowe pasy i spisał się wyśmienicie. Policjant reprezentujący barwy klubu Copacabana Konin, przegrał tylko w finałowej walce, zajmując w zawodach II miejsce w swojej kategorii.

źródło i zdjęcia: KPP w Kole