„Zachwyty” po raz pierwszy! Publiczność… zachwycona! [FOTO]

4
426

Małgośka”, „Nich żyje bal”, „Damą być”, „Polska Madonna”, „Wariatka tańczy”, „Wielka woda” i wiele innych piosenek do tekstów Agnieszki Osieckiej wypełniło dziś salę widowiskową Miejskiego Domu Kultury w Kole. Pierwszy koncert pod hasłem „Zachwyty” odbył się o 16.30, a aktualnie wciąż trwa drugi.

Podczas pierwszego publiczność była zachwycona i gromko biła brawo młodym wykonawcom oraz pomysłodawcom i realizatorom koncertu.

Poniżej galeria zdjęć z koncertu.

Więcej o artystycznym przedsięwzięciu: „Zachwyty” chcą… zachwycić! Wyjątkowy artystyczny pomysł! Jego realizacja już 30 marca!

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

4 KOMENTARZE

  1. Szlachetne pobudki, szlachetne cele, szlachetne osiągnięcia. To jest praca organiczna, charakterystyczna dla Wielkopolan, którą bardzo sobie cenię. Jako Wielkopolanin pozdrawiam.

  2. Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa. Ogromnie nam miło, że koncert się Państwu podobał. Jesteśmy przekonani, że Zachwyty na dobre wpiszą się w kalendarz kulturalny Koła. Zapraszamy za rok. /Helena Bartosik, Aleksandra Szacowna-Błaszczyk, Marcin Żyliński

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here