„Zachwyty” chcą… zachwycić! Wyjątkowy artystyczny pomysł! Jego realizacja już 30 marca!

0
253

Zachwyty”. Pod taką nazwą kryje się cykl koncertów muzycznych opartych na wybitnej twórczości polskich autorów tekstów i kompozytorów. W założeniach mają to być wydarzenia z przepełnione muzyką wartościową i godną słuchania. Pierwsze koncerty zaplanowane zostały na 30 marca br. Odbędą się o 16.30 i 19.00, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Kole. Wstęp jest wolny.

W tym roku zaprezentowane zostaną piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej, a na scenie wystąpią młodzi artyści, wśród nich dzieci stawiające pierwsze kroki na scenie, ale też ci, którzy posiadają już znaczy dorobek artystyczny. Pomysłodawcy i organizatorzy chcą pokazać, że choć genialna twórczość Osieckiej bywa niełatwa w odbiorze, to sięgać po nią mogą również najmłodsi. Nie chcą jednak zdradzać szczegółów. Warto po prostu na ten koncert przyjść. Inicjując „Zachwyty” odpowiadają na zainteresowanie mieszkańców Koła i okolic wydarzeniami kulturalnymi, w tym koncertami muzycznymi, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz ceniąc zaangażowanie i udział we wcześniejszych muzycznych realizacjach, chcą zapoczątkować wydarzenie, które na stałe wpisze się do kolskiego kalendarza kulturalnego. – Pragniemy podkreślić, że koncert zostanie zagrany dwukrotnie, a wstęp na niego jest całkowicie bezpłatny. Wydarzenie w swoim charakterze przeznaczone jest dla każdej grupy wiekowej, więc mogą w nim wziąć udział całe rodziny, włączając dzieci. I na to z całego serca liczymy – mówią członkowie Stowarzyszenia „Kolska Trójka”, które jest inicjatorem i głównym organizatorem przedsięwzięcia. Jego partnerami są Miejski Dom Kultury w Kole i Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole. Więcej informacji na stronie: www.zachwyty.pl

zdjęcie: Stowarzyszenie „Kolska Trójka”, zachwywy.pl

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here