Zaatakował kolegę kijem baseballowym

0
81

Dyżurny kolskiej komendy, 20 września br., w godzinach przedpołudniowych, otrzymał informację, o tym, że do szpitala został przyjęty mężczyzna, który doznał obrażeń ciała w wyniku uderzenia kijem baseballowym. Natychmiast po uzyskaniu informacji policjanci pojechali do lecznicy, a następnie do miejsca zamieszkania pokrzywdzonego, by zebrać informacje o zdarzeniu. Kryminalni jeszcze tego samego dnia ustalili przebieg zajścia i zatrzymali sprawcę ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Jak się okazało, dzień wcześniej, w rejonie jednej ze szkół podstawowych na terenie Koła, spotkała się grupa znajomych. W pewnym momencie podjechał do nich ich wspólny znajomy. Wyszedł z samochodu i bez jakichkolwiek wyjaśnień, podszedł do 19-latka i uderzył go kijem baseballowym w okolice jamy brzusznej. Po kilku godzinach młody mężczyzna trafił do szpitala. Jego stan był na tyle poważny, że tej samej nocy 19-latek trafił na stół operacyjny.

Zatrzymany mężczyzna to 24-letni mieszkaniec gminy Koło. Usłyszał już zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Prokuratur Rejonowy w Kole wobec podejrzanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here