Z Ukrainy napłynęły kondolencje po śmierci Jerzego Przybylskiego

0
247

Kondolencje po śmierci burmistrza Jerzego Przybylskiego napłynęły z Ukrainy. Słowa żalu i smutku przekazali mer Ładyżyna Valery Kolomiejcew, miasta partnerskiego oraz Sergiej Tatusiak z Międzynarodowej Organizacji Społecznej „Ukraina-Polska-Niemcy”.

Poniżej oryginalna treść i tłumaczenie kondolencji.

Otrzymaliśmy bardzo smutną wiadomość, że odszedł bardzo dobry człowiek, nasz przyjaciel, były burmistrz miasta Koło Jerzy Przybylski. Mieszkańcy Ładyżyna nigdy nie zapomną, że Jerzy stał się początkiem przyjaznych stosunków między mieszkańcami Koła i Ładyżyna i zainicjował podpisanie umowy o przyjaźni i współpracy między naszymi społecznościami. Rodzinom, przyjaciołom i wszystkim mieszkańcom Koła składamy najszczersze kondolencje z powodu utraty bliskiej im osoby. Żadne słowo pocieszenia nie może złagodzić bólu straty. Życzę wszystkim mocnego ducha w tych tragicznych dniach pożegnania. Niech ziemia będzie dla niego miękkim odpoczynkiem, a Pan zabierze go do nieba.

Mer Ładyżyna Valery Kolomiejcew”

„Drodzy Polscy Przyjaciele i Bracia! Dziś otrzymaliśmy bardzo smutną wiadomość, że odszedł z życia nasz przyjaciel, miła i szczera osoba, były burmistrz miasta Koło Jerzy Przybylski. To wielka strata dla Międzynarodowej Organizacji Społecznej „Ukraina-Polska-Niemcy” i mieszkańców miasta Koło! Ten człowiek jako jeden z pierwszych zainicjował podpisanie umowy o współpracy z ukraińskim miastem Ładyżyn, a w przyszłości zawsze przyczyniał się do wszelkich inicjatyw partnerskich. Wiele zrobił dla Koła, dał się poznać jako manager o wysokich kwalifikacjach zawodowych i ludzkich. Składam najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Pana Jerzego. Miłe wspomnienie o nim pozostanie na zawsze w naszych sercach, a także poczucie wdzięczności za jego dobre uczynki. Podzielam z Państwem ból i żal z powodu śmierci tego wspaniałego człowieka.

Sergiej Tatusiak”

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here