XI Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej. Zagrali dla chorej Oliwii [FOTO]

0
377

28 drużyn wzięło udział w XI edycji Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej Halowej, która w miniony weekend odbyła się w gminnej hali sportowej w Babiaku. Tym razem młodzi sportowcy chcieli zagrać i pomóc 4-letniej mieszkańce gminy Babiak, Oliwii. Dziewczynka ma wadę serca.

Podobnie jak poprzednie 10 edycji, również ta była bardzo udana. I nie chodzi tylko o wielkie turniejowe emocje, ale także piękny dobroczynny wydźwięk. Turniej przyniósł 7 130 zł, które trafiły do Oliwii i jej najbliższych. Najwyższe wpisowe było od drużyny BBK Legends Gramy i Pomagamy 1 140 zł. 500 zł przekazała ekipa FC Jr Berjo, a 290 zł – Warta Rumin.

Jeśli chodzi o turniejowe wyniki, to w ćwierćfinałach mecz BBK Legends Gramy i Pomagamy – FC Po Nalewce zakończył się wynikiem 5:0. Pojedynek Błękitni – Pomagamy Boniewo skończył się rezultatem 3:1, a kolejne spotkania to: FC Wczorajsi – Gentelmen Mart-Dom 1:0 i Plejada – Kujawy 0:4.

W półfinałach BBK Legends Gramy i Pomagamy spotkali się z Błękitnymi. Wynik meczu to 0:2, a FC Wczorajsi pokonali Kujawy 1:0.

Mecz o 3. miejsce rozegrali BBK Legends Gramy i Pomagamy oraz Kujawy. W regulaminowym czasie było 1:1, a po dogrywce 1:2. Finał natomiast należał do Błękitnych, którzy po karnych pokonali zespół FC Wczorajsi 3:2

Wyniki:

I miejsce: Błękitni

II miejsce: FC Wczorajsi

III miejsce: Kujawy

IV miejsce: BBK Legends Gramy i Pomagamy

Najlepsza zawodniczka turnieju to… Oliwia. Najskuteczniejszym bramkarzem okazał się Mariusz Sobczak (FC Wczorajsi), a królem strzelców okrzyknięto Huberta Kuropatwińskiego (Kazik Team), który zdobył 12 bramek.

Turniej uświetnił wokalny występ Julii Gradomskiej.

Poniżej galeria zdjęć z turnieju.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here