Wyszedł z domu 30 grudnia! Poszukiwany jest 61-letni mieszkaniec Koła

1
1480
Poszukiwany jest zaginiony mieszkaniec Koła, 61-letni Krzysztof Węgielewski, który wyszedł z domu w niedzielę, 30 grudnia 2018 roku, około 15.00, i do tej pory do niego nie powrócił, ani nie dał znaku życia.
31 grudnia 2018 roku policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu Krzysztofa Węgielewskiego. Jak przekazała rodzina, mężczyzna wyszedł z domu dzień wcześniej, czyli 30 grudnia, około 15.00, i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie dał znaku życia. Aktualnie policjanci prowadzą czynności poszukiwawcze tego mężczyzny – poinformowała rzecznik KPP w Kole, st. sierż. Weronika Czyżewska. Niestety, aktualnie nie ma informacji, które przybliżyłyby funkcjonariuszy do miejsca pobytu Krzysztofa Węgielewskiego.
Wszyscy, którzy mogliby pomóc we wskazaniu miejsca lub miejsc, w których mieszkaniec Koła był widziany, a także informacji, które pozwoliłyby go odnaleźć, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Kole, ul. Sienkiewicza 14, tel. 63 2618200 albo dzwoniąc pod bezpłatny numer alarmowy 112.
Policja udostępniła ostatnie zdjęcie poszukiwanego 61-latka. Tak był ubrany w dniu zaginięcia.
zdjęcia: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

  1. Kolska policja poszukuje??? Błagam!!! A gdzie była policja wczoraj, kiedy poszukiwania prowadzili panowie z Ostrowa wlkp, Poznania i Mosiny? Pytam się gdzie???? Ja Wam powiem gdzie! Jeździli za nami szukającymi Pana Krzyśka i spisywali chłopaków z SIP ale palcem nie kiwneli!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here