Wystawa Leonarda da Vinci, planetarium i bal, czyli ferie z English For You [FOTO]

0
150

Bal karnawałowy z konkursami i smakołykami, zajęcia na miejskiej pływalni, rekreacja w parku trampolin i sali zabaw, zwiedzanie wystawy Leonarda da Vinci w Łodzi oraz poznawanie tajników wszechświata w planetarium – to tylko niektóre z atrakcji, jakie dla uczestników ferii przygotowała szkoła językowa English for You.

Zakończył się pierwszy turnus ferii zimowych, jakie dla swoich uczniów przygotowała szkoła języków obcych English For You. Grupa uczniów chętnych do tego, by w ciekawy sposób spędzić kilka dni odpoczynku od zajęć lekcyjnych, miała czas wypełniony różnego rodzaju atrakcjami, zarówno rekreacyjnymi, jak i poznawczymi oraz sportowymi.

Były to bal karnawałowy z konkursami i smakołykami, zajęcia na miejskiej pływalni, możliwość sprawdzenia swojej sprawności w parku trampolin oraz sali zabaw, jak również seans filmowy w konińskim kinie, zwiedzanie wystawy Leonarda da Vinci w Łodzi i poznawanie tajników wszechświata w planetarium.

zdjęcia: English For You

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here