Wypadł z drogi i zniszczył ogrodzenie

0
80
IMG_3923

Na ulicy Umińskiego w Przedczu, wczoraj, tj. 20 listopada br,. tuż przed godziną 22.00, 23-letni kierujący pojazdem marki Audi A4 wypadł z drogi i zakończył jazdę na mieszkalnej posesji niszcząc jej ogrodzenie. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia przebadali mężczyznę na obecność alkoholu w organizmie. Okazało się że kierowca jest trzeźwy, ale z jego zachowania wynikało, że może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Przeprowadzono zatem wstępne badanie na obecność tychże substancji. Badanie potwierdziło przypuszczenia mundurowych, ale 100-procentowe wyniki będą znane po analizie laboratoryjnej krwi pobranej od 23-latka. W czasie czynności policjanci w kieszeni mężczyzny znaleźli niewielkie ilości środków odurzających.

Jeśli potwierdzi się, że młody kierowca prowadził pod wpływem środków odurzających, usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod ich wpływem, za co grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto czekają go też zarzuty w związku z posiadaniem niedozwolonych środków.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here