WOŚP zagra po raz 29. Kolski sztab został zarejestrowany!

0
112

Kolski Sztab WOŚP nieprzerwanie, od wielu lat, włącza się w szlachetną ideę organizacji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również podczas najbliższego, który odbędzie się 10 stycznia 2021 roku, Koło będzie miało swój udział w wydarzeniu. Zbieramy na potrzeby laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Na znany z poprzednich lat przebieg wydarzenia nie ma jednak co liczyć. Jest bardzo prawdopodobne, że z powodu epidemii, Finał ograniczy się do ulicznej kwesty.

Zarejestrowany w poniedziałek, 16 listopada br. Kolski Sztab, na czele którego po raz kolejny stoi Lech Brzeziński, właśnie ustala szczegóły przedsięwzięcia. Będziemy o nich na bieżąco informować.

Siedzibą sztabu jest Komenda Hufca ZHP Koło przy ul. Bliznej 45. Ankiety dla wolontariuszy dostępne będą w harcówce od 23 listopada br., od poniedziałku do piątku, w godz. 15.00-18.00. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 725 334 036.

W tym roku kwestować będzie 120 wolontariuszy.

źródło i plakat: Urząd Miejski w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here