Wodna nową ulicą w Babiaku?

0
80

Podczas minionej sesji Rady Gminy Babiak, jednym z wielu tematów była propozycja przeprowadzenia konsultacji społecznych w celu nadania nazwy nowemu ciągowi komunikacyjnemu w Babiaku. – Pojawiło się zainteresowanie zagospodarowaniem gruntów za siedzibą Policji w Babiaku. Wydzieliliśmy drogę i mamy wreszcie dojazd do naszej stacji uzdatniania wody. Za chwilę zapewne pojawi się w tym miejscu zabudowa, bowiem mieszkańcy wystąpili do urzędu o wydanie decyzji. Stąd rodzi się potrzeba nadania nazwy nowej ulicy. Podczas posiedzeń komisji padła propozycja, by nazywała się Wodna, ze względu na sąsiedztwo stacji. To bardzo neutralna nazwa, o którą zapytamy naszych mieszkańców – poinformował wójt Wojciech Chojnowski.

Konsekwencją podjętej jednogłośnie uchwały jest zawiadomienie, jakie wójt gminy Babiak wydał o konsultacjach społecznych z mieszkańcami w tej kwestii. Na wyrażenie swej opinii społeczeństwo ma czas od 16 lutego do 23 lutego br.

Konsultacje przeprowadzane są w Urzędzie Gminy w Babiaku, w godzinach pracy urzędu, tj. od 7.30 do 15.30, poprzez złożenie wypełnionych ankiet konsultacyjnych, które dostępne są na stronie internetowej UG, BIP UG, w siedzibie UG oraz u sołtysa sołectwa Babiak.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here