Świąteczną atmosferę można było poczuć także w Szkole Podstawowej w Powierciu [FOTO]

0
392

Klasy I-III, a także IV-VII szkoły podstawowej oraz oddziały gimnazjalne zaangażowały się w przygotowanie wieczoru wigilijnego w SP im. Orła Białego w Powierciu. Nad całością czuwała ucząca religii Joanna Szczecińska oraz wychowawcy i nauczyciele klas biorących udział w przedsięwzięciu.

Spotkaniu towarzyszyły jasełka w treści i przesłaniu nawiązujące do „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa, odczytanie fragmentu Ewangelii o narodzeniu Jezusa, symboliczne zapalenie świecy, dzielenie się opłatkiem oraz śpiewanie kolęd.

W uroczystości wzięli udział nie tylko uczniowie. Licznie przybyli również ich rodzice oraz rodzeństwo. Nie zabrakło też zaproszonych gości, w tym także przedstawicieli lokalnego samorządu, radnych oraz kierowników i dyrektorów instytucji gminnych.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here