Wigilia dla seniorów i samotnych w Gminnym Ośrodku Kultury w Babiaku [FOTO]

0
158

Przedszkolaki, zespół Dygresja i chór Dominanta sprawili wielką przyjemność seniorom i samotnym, którzy spotkali się w Babiaku na tradycyjnej wigilii, organizowanej przez gminny samorząd oraz sołectwo Babiak. Nastrojowe występy pięknie wpisały się w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Na uczestników wydarzenia czekały również świąteczne potrawy oraz drobne upominki od Mikołaja. W spotkaniu, oprócz seniorów, uczestniczyli także zaproszeni goście, wśród których nie brakło wójta Wojciecha Chojnowskiego, pracowników Urzędu Gminy w Babiaku, kierowników jednostek podległych samorządowi, radnych oraz księdza proboszcza miejscowej parafii, który poprowadził modlitwę poprzedzającą dzielenie się opłatkiem i składanie sobie najlepszych życzeń.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here