We Wszystkich Świętych zmiana organizacji ruchu

0
69

Jak co roku, 1 listopada, w rejonie cmentarza przy ulicy Poniatowskiego w Kole oraz przy ulicy Cichej w Kłodawie nastąpi zmiana organizacji ruchu.

Głównym zadaniem policjantów pełniących służbę w rejonach cmentarzy jest zapewnienie płynności i bezpieczeństwa ruchu drogowego szczególnie w pobliżu cmentarzy i na drogach dojazdowych, eliminowanie z ruchu nietrzeźwych jego uczestników, kontrola właściwego używania świateł zewnętrznych pojazdu oraz udzielanie informacji zainteresowanym o czasowych zmianach komunikacyjnych w organizacji ruchu.

W powiecie kolskich, wzorem lat ubiegłych, 1 listopada, w rejonie cmentarza przy ulicy Poniatowskiego w Kole oraz przy cmentarzu w Kłodawie nastąpi zmiana organizacji ruchu.

Policja apeluje o bezwzględne podporządkowanie się poleceniom mundurowych kierujących ruchem, o dostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków drogowych, parkowanie w miejscach wyznaczonych oraz o używanie elementów odblaskowych przez pieszych, co znacznie poprawia poziom ich bezpieczeństwa, szczególnie przez pieszych poruszających się po zmierzchu, poza obszarem zabudowanych, co jest prawnym obowiązkiem.

Zakaz ruchu ciężarówek

W dniach 31.10 i 1.11.2020 r. obowiązywał będzie zakaz ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton, i tak: 31 października 2020 r. w godz. 18.00-22.00, a 1 listopada 2020 r. w godz. 08.00-22.00.

źródło i mapki: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here