Zaproszenie na wakacje z LOK-iem “Kolska Starówka”

0
106
wakacje z LOK-iem
wakacje z LOK-iem
Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK „Kolska Starówka” w Kole, w ramach akcji „Lato z LOK 2017”, zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjny konkurs strzelecki z pneumatyka do tarczy. – Wakacje z LOK-iem.
Wszystkich chętnych w uczestnictwie zapraszamy w sobotę. 1 lipca, na godzinę 10.00, do Ośrodka LOK-u w Kole przy ulicy Pułaskiego 8. Impreza zainauguruje cykl zajęć w klubie podczas tegorocznych wakacji.
Konkurs odbędzie się bez względu na pogodę. W przypadku opadów deszczu impreza strzelecka będziemy organizować pod dachem w starej klubowej świetlicy.
Przy sprzyjającej aurze organizatorzy planują ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz słodkie nagrody. Gwarantowane są punkty do uzyskania odznaki OSO (odznaka sprawności obronnej).
Ze względów organizacyjnych Rada Klubu prosi chętnych o wcześniejsze zgłaszanie się do uczestnictwa w Klubie LOK. Jak również pod telefonem 691 358 576, do piątku, 30 czerwca, do godz.19.00.
źródło i zdjęcie: LOK „Kolska Starówka”

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here