W Powierciu pod hasłem „Dumni z Polski” [FOTO]

0
238
dav

Przy Szkole Podstawowej w Powierciu, w minioną sobotę, 9 czerwca, odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Dumni z Polski”, organizowany przez społeczność szkolną i przedszkolną. W imprezie uczestniczyli uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy placówek oraz zaproszeni goście. Niezliczone atrakcje umilały wszystkim czas i zachęcały do wspólnej zabawy. Podczas festynu odbywały się konkursy, występy, zawody sportowe oraz pokaz pierwszej pomocy. Doniosły charakter imprezy podkreśliła obecność Straży Pożarnej, Policji oraz pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kole. Kulminacyjnym punktem festynu było wypuszczenie przez uczniów 100 biało-czerwonych balonów z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wśród wieli atrakcji znalazły się także dmuchane zjeżdżalnie, quady, gry wielkoformatowe, gry interaktywne, konkursy rodzinne, zdjęcia z myszką Mini i Miki, wata cukrowa, malowanie twarzy i włosów, balony w różnych kształtach dla dzieci, badanie wad postawy, loteria fantowa, robienie warkoczyków, grill, lody i napój dla każdego dziecka, a także nauka chodzenia po linie i turniej siatkarski.

źródło i zdjęcia: Szkoła Podstawowa w Powierciu

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here