W naszym powiecie stwierdzanych jest od kilku do kilkunastu zakażeń na dobę

0
205

Ministerstwo Zdrowia, dziś, tj. 7 stycznia 2021 roku, poinformowało o kolejnych 12 054 przypadkach COVID-19 w Polsce. Zmarło 186 osób. W Wielkopolsce stwierdzono 1 609 nowych osób zakażonych SARS-CoV-2, w tym w powiecie kolskim – 6. Minionej doby w naszym województwie zmarły 27 osoby. Nie było wśród nich mieszkańców powiatu kolskiego.

W powiecie kolskim dobowo stwierdzanych jest od kilku do kilkunastu nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W ciągu minionych pięciu dni, dla powiatu kolskiego, statystyka nowych zakażeń i zgonów, z powodu COVID-19 lub schorzeń współistniejących, prezentuje się następująco:

Dzień

liczba nowych zakażeń

Liczba zgonów

3 stycznia

3

0

4 stycznia

3

1

5 stycznia

5

0

6 stycznia

16

1

7 stycznia

6

0

Z dostępnych danych wynika zatem, że od początku pandemii do 7 stycznia 2021, koronawirusem w powiecie kolskim zakaziły się 1524 osoby. Zmarło 71 mieszkańców naszego powiatu.

Raporty dobowe odnośnie sytuacji sanitarnej można śledzić na https://www.gov.pl/web/koronawirus/wykaz-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2

Artykuł powiązany: W powiecie kolskim kolejne zakażenia i zgony z powodu COVID-19

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here