W Majdanach gasili płonącą ciężarówkę

0
99
W Majdanach gasili płonącą ciężarówkę

W Majdanach gasili płonącą ciężarówkę

W Majdanach gasili płonącą ciężarówkę. Godzinę strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz OSP Dąbie gasili samochód ciężarowy, który w Majdanach, w gminie Dąbie, stanął w płomieniach.

W miejscowości Majdany, gmina Dąbie, wczoraj, doszło do pożaru samochodu ciężarowego marki Scania. Informacja o zdarzeniu dotarła do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 20.13. Na miejsce pożaru wysłane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz dwa zastępy OSP Dąbie. Po dojeździe na miejsce strażacy stwierdzili, że płomienie objęły silnik oraz całą kabinę pojazdu. Przed przybyciem straży pożarnej kierowca próbował gasić pożar gaśnicą proszkową oraz odłączył akumulator. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym oraz ugaszeniu palącego się auta.

Prawdopodobnie przyczyną pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej w komorze silnika. Akcja gaśnicza, w której brało udział 16 ratowników, trwała godzinę.

źródło i zdjęcia: KP PSP Koło

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here