W Leszczach ciężarówka zjechała z 16-metrowej skarpy

1
89
IMG_7402-1

Na odcinku autostrady A2, na wysokości miejscowości Leszcze, w gminie Kościelec, wczoraj, tj. 5 listopada br., około 20.00, pojazd ciężarowy marki Volvo, poruszający się pasem jezdni w kierunku Poznania, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, nagle skręcił w prawo, wypadł z drogi, a następnie przerwał barierki ochronne i zjechał z 16-metrowej skarpy.

Kierowca doznał ogólnych potłuczeń i z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu został przewieziony do szpitala w Kole. Podróżująca z nim 24-letnia pasażerka, także mieszkanka Mazowsza, z urazem nogi musiała być przetransportowana do szpitala w Koninie. W zależności od dalszych ustaleń mundurowych zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek albo kolizja.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

  1. Miałam niedawno wypadek komunikacyjny i w odzyskaniu odszkodowania pomogła mi kancelaria automobile expert. Kompleksowo zajęli się likwidacją mojej szkody osobowej, a prowizję pobrali po wygranej sprawie. Wiem, że bez ich pomocy nic bym nie wywalczyła, bo nie znam się na przepisach z dziedziny odszkodowań. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here