W Kamieniu, w gminie Koło, palił się budynek gospodarczy

0
83
getimg-1-1

W Kamieniu, w gminie Koło, wczoraj, tj. 27 sierpnia br., o godzinie 6.45, doszło do pożaru budynku gospodarczego. Na ratunek udali się strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz OSP Wrząca Wielka, Babiak, Brdów, Kiełczew i Dębno Królewskie. Gdy druhowie dojechali na miejsce, ogniem objęta była część budynku wraz z dachem oraz składowane w nim siano. W obiekcie znajdowało się również 38 sztuk bydła.

Strażacy zabezpieczyli teren objęty działaniem ratowniczym, ugasili pożar, dokonali prac rozbiórkowych nadpalonej konstrukcji dachu, wyrzucili nadpalone siano na zewnątrz budynku oraz izolowali bydło przed ogniem do czasu zakończenia akcji. Przybyły na miejsce lekarz weterynarii stwierdził, że zwierzęta są w dobrej kondycji i nie ma potrzeby ich ewakuacji. W wyniku pożaru spaleniu uległa połowa dachu budynku gospodarczego oraz 15 balotów siana. Z płomieniami przez 5 godzin i 40 minut walczyło 38 strażaków.

źródło i zdjęcie: KP PSP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here