W English For You również język hiszpański [WIDEO]

0
287

Szkoła Językowa English For You specjalizuje się nie tylko w nauczaniu języka angielskiego. Uczy także innych, w tym wyjątkowo modnego hiszpańskiego, który staje się coraz bardziej popularny w szkołach językowych. Coraz więcej osób chce go znać, nie tylko ze względu na jego brzmieniową urodę, ale także z uwagi na rozpowszechnienie w świecie.

Aktualnie w English For You istnieją dwie grupy, w których pociechy podzielone są pod względem wieku. Zajęcia odbywają się raz tygodniu, a ich forma jest bardzo atrakcyjna dla uczestników. – Jedna lekcja trwa 50 minut i ma formę nauki przez zabawę. W tym celu wykorzystujemy piosenki, gry, konkursy i rebusy, które mobilizują dzieci do rozwijania umiejętności poprzez przyjemną rywalizację i radosny sposób spędzania czasu z rówieśnikamipowiedziała lektorka języka Magdalena Graczyk.

materiał sponsorowany

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here