W English For You nie tylko po angielsku. Nadal można zapisać dziecko na kurs niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego!

0
303

W szkole językowej English For You zajęcia ruszyły pełną parą. Ale oferta placówki nie ogranicza się tylko do nauki języka Wiliama Szekspira. Propozycja jest zdecydowanie bogatsza i dotyczy także innych języków. Chodzi o niemiecki, francuski i hiszpański.

Nadal można zapisać dziecko na naukę języka hiszpańskiego dla najmłodszych. Dotyczy to dzieci w wieku 5-7 lat. Podobnie jest w zajęciami języka niemieckiego dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej i zajęcia tegoż języka przez zabawę dla 4, 5 i 6-latków.

Kurs języka francuskiego dostępny jest dla dzieci w wieku 6-7 lat. Atrakcyjna formuła zajęć oparta na piosenkach, krótkich filmikach, grach i zabawach rozwijających umiejętności komunikacyjne, uwzględniających potrzeby i możliwości dzieci, inspirując do odkrywania świata po francusku, to na pewno atrakcyjna forma edukacji, która przypadnie do gustu każdemu kilkulatkowi.

Szkoła English For You zaprasza. Zapisy w sekretariacie szkoły przy ulicy Zegarowej 9 w Kole.

Jak wyglądają zajęcia? Można obejrzeć na:

https://www.facebook.com/englishforyoukolo/videos/1966044466789239/

https://www.facebook.com/englishforyoukolo/videos/547447275715004/

https://www.facebook.com/englishforyoukolo/videos/554568674976340/

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/englishforyoukolo/

Materiał promocyjny

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here