W Babiaku fajkami pożegnali kadencję [FOTO]

0
318
Podsumowaniem tego, co udało się zrobić, a także prezentacją kondycji gminnych finansów zakończyli kadencję babiaccy samorządowcy. Nie brakło też miłych akcentów. Wójt i radni czteroletnią pracę sfinalizowali obdarowaniem się wzajemnie… babiackimi fajkami.
To była sesja oficjalnie kończąca VII kadencję samorządu. Wójt Wojciech Chojnowski postanowił zatem, że dokona podsumowania tego, co działo się w gminie przez ostatnie 4 lata. Zaprezentował więc radnym i sołtysom wyniki prac obu organów i w formie prezentacji multimedialnej naświetlił, w jakiej kondycji kończy się czteroletni okres rządzenia. Nie brakło informacji o optymalizacji wydatków na administrację, co czyni gminę Babiak oszczędną w tej mierze, oraz o wydatkach na zadania majątkowe, szczególnie w zakresie budowy i modernizacji dróg.
Na koniec w sympatycznym akcencie samorządowcy podziękowali sobie za współpracę, życzyli powodzenia w wyborach i… obdarowali się tradycyjnymi babiackimi fajkami.
Sesja odbyła się na kilka dni przed wyborami. Teraz zatem wiadomo już, że na stanowisku wójta przez najbliższe 5 lat pozostanie Wojciech Chojnowski, na którego głosowało 2241 wyborców. Nieco zmienił się za to skład rady. Przypomnijmy. Zasiadać w niej będą: Piotr Tanalski, Renata Krzyżanowicz, Marek Kompanowski, Andrzej Rosiński, Szymon Simiński, Roman Albin, Zenon Idczak, Andrzej Orzechowski, Dariusz Wiśniewski, Ireneusz Wiśniewski, Robert Galęba, Andrzej Starosta, Zbigniew Dopierała, Marek Górczewski i Przemysław Brodziński.
Poniżej galeria zdjęć z sesji. Zapraszamy do obejrzenia.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here