Viki Gabor i Kombi w Kole [FOTO]

0
331
Fotoram io-11-9

Na scenie usytuowanej na placu przy ulicy Narutowicza, wczoraj, tj. 28 sierpnia br., odbył się koncert na zakończenie wakacji. Najpierw przed publicznością wystąpili wokaliści z kolskiego MDK-u, a potem dla rozentuzjazmowanej – w dużej mierze bardzo młodej publiczności – zaśpiewała Viki Gabor. Zanim jednak wyszła na scenę, wszystkich zebranych powitali burmistrz Koła Krzysztof Witkowski, poseł Leszek Galemba oraz dyrektor kolskiego MDK-u Radomir Piorun, życząc dobrej zabawy.

Po koncercie Viki Gabor wystąpiło Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie, a potem scenę opanowało legendarne Kombi. Grupa w tym roku obchodzi 45-lecie działalności artystycznej i właśnie z tej okazji od kolskiego włodarza oraz dyrektora domu kultury muzycy odebrali powinszowania. Do gratulacji dołączyli również członkowie fanklubu, którzy wraz z przedstawicielami kolskiego społeczeństwa specjalne życzenia złożyli również założycielowi zespołu, Sławomirowi Łosowskiemu, który 31 sierpnia obchodzić będzie 70. urodziny. Do gromkiego „100 lat” dołączyła zgromadzona publiczność, a na zakończenie koncertu muzyka Kombi wybrzmiała w laserowej oprawie.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here