VIII Charytatywny Turniej o Puchar Malinowej Mamby już w najbliższą sobotę, 9 marca!

0
81

Stowarzyszenie Malinowa Mamba znów organizuje charytatywny turniej. Robi to we współpracy z samorządami kolskim i powiatowym, a także z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i przy wsparciu sponsorów. W tym roku odbędzie się ósma jego edycja, w trakcie której członkowie organizacji ponownie będzie zbierać środki na zakupy dla oddziału dziecięcego kolskiego szpitala. Tak, jak w ubiegłym roku do akcji włączyła się firma Wood-Mizer, która zadeklarowała podwojenie zebranej w turnieju kwoty.

W tym roku turniej również rozegrany zostanie w formule futsal (4+1). Oprócz piłkarzy akcję będą mogli wesprzeć również kibice. Będzie możliwość wzięcia udziału w loterii fantowej, w której do wygrania będą atrakcyjne nagrody, w tym voucher o wartości 300 zł na pobyt weekendowy w ośrodku Portofino w Pątnowie. Nowością jest zbiórka on-line w serwisie zrzutka.pl, która uruchomiona została na prośbę osób, które z różnych przyczyn nie mogą wziąć udziału w turnieju. W zbiórce tej zebrano już kilkaset złotych.

Z zebranych środków zakupiony zostanie sprzęt, który trafi do kolskiej placówki. W latach ubiegłych stowarzyszenie zakupiło nebulizatory, łóżeczka dla niemowląt, detektor tętna płodu i wiele innych drobnych sprzętów, m. in. szafkę na książki i krzesła dla rodziców oraz książki dziecięce do Malinowej Biblioteczki. W trakcie turnieju można stowarzyszeniu również przekazać nakrętki, które zostaną przekazane dalej potrzebującym oraz zbierana będzie mokra karma dla młodych i dorosłych psów będących podopiecznymi Fundacji „Krzykosiaki”. Tuż przed finałami zatańczy zespół taneczny Muza MDK Koło.

Szczegóły na plakacie.

źródło i plakat: Stowarzyszenie Malinowa Mamba

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here