Urząd Gminy w Babiaku przyjmuje wnioski dotyczące dofinansowania odbioru odpadów azbestowych

0
21

Urząd Gminy w Babiaku informuje, że od 4 października 2021 roku do 4 listopada 2021 roku przyjmowane będą w urzędzie wnioski dotyczące dofinansowania odbioru od właścicieli/zarządców nieruchomości składowanych odpadów azbestowych. Przedmiotowe przedsięwzięcie realizowane będzie w ramach zadania pn. „Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Babiak w latach 2021-2022”.

Środki na finansowanie zadania w formie dotacji pochodzą z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Budżetu Gminy Babiak.

Osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy muszą spełniać następujące warunki. Muszą posiadać tytuł prawny do obiektu, w zależności od charakteru planowanych prac przedłożyć zgłoszenie lub uzyskać pozwolenie na budowę od Starosty Kolskiego, jako organu administracji architektoniczno-budowlanej, przedłożyć w Urzędzie Gminy w Babiaku (pokój nr 22) wypełniony wniosek wraz z załącznikami.

Przed złożeniem wniosku pracownicy urzędu proszą o zapoznanie się z założeniami załączonego poniżej regulaminu finansowania zadania. Formularze można pobrać pod poniższym linkiem

http://www.babiak.org.pl/usuwanie-odpadow-azbestowych/

W związku z epidemią koronawirusa proszą też o przestrzeganie obowiązujących w Urzędzie Gminy w Babiaku wymogów sanitarnych.

źródło: Urząd Gminy w Babiaku

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here