Urząd BLISKO mieszkańców dzięki aplikacji

0
92
63637_baner_media_kolo_l_2-2_do_tekstu

Urząd BLISKO mieszkańców. Takie hasło przyświeca kolskiemu włodarzowi. Burmistrz Koła Krzysztof Witkowski zaprasza tym samym do korzystania z bezpłatnej aplikacji BLISKO, będącej formą mobilnej komunikacji z mieszkańcami.

Osoby zainteresowane otrzymywaniem bieżących informacji z Urzędu Miejskiego w Kole, po pobraniu aplikacji (link rejestracyjny na www.kolo.pl) i wyborze interesujących serwisów tematycznych, będą otrzymywały na telefon ostrzeżenia pogodowe, przypomnienia o terminach opłat lokalnych i podatków, zapowiedzi wydarzeń i relacje z ich przebiegu, komunikaty miejskie. – Teraz użytkownicy nie będą musieli sami szukać informacji, gdyż interesujące ich wiadomości otrzymają w postaci powiadomień i ostrzeżeń – zachęca do skorzystania z nowej możliwości kolski włodarz Krzysztof Witkowski.

źródło i zdjęcie: Urząd Miejski w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here