Ukradł torebkę z dokumentami, pieniędzmi i telefonem

0
406

Kolscy kryminalni zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który ukradł damską torebkę. Łupem złodzieja padły też dokumenty, pieniądze i telefon komórkowy pokrzywdzonej. Mężczyzna w chwili zatrzymania, oprócz skradzionego telefonu, miał przy sobie drogie perfumy. Jak się okazało, również kradzione.

Do Komendy Powiatowej Policji w Kole, 28 listopada br., zgłosiła się 45-letnia pracownica jednej z lokalnych piekarni. Kobieta złożyła zawiadomienie dotyczące kradzieży torebki. Z jej relacji wynikało, że na chwilę wyszła do sąsiedniego pomieszczenia, pozostawiając bez nadzoru torebkę. Krótka chwila nieuwagi wystarczyła złodziejowi do dokonania kradzieży. Pokrzywdzona straciła torebkę, w której znajdowały się dokumenty, pieniądze, telefon komórkowy i ładowarka.

W efekcie natychmiast podjętych działań, policjanci jeszcze tego samego dnia wytypowali i zatrzymali sprawcę tej kradzieży. Okazał się nim 40-letni mężczyzna przebywający na terenie Koła. W chwili zatrzymani miał przy sobie skradziony telefon i trzy flakony drogich perfum. Stróżom prawa tłumaczył, że zakupił je w jednym z konińskich sklepów. Policjanci nie dali wiary jego tłumaczeniom, gdyż 40-latek ma na koncie wiele kradzieży i jest dobrze znany lokalnej policji. Kolscy kryminalni szybko ustalili, że kosmetyki zostały skradzione w jednej z kolskich drogerii. 40-latek usłyszał zarzuty kradzieży. Na wniosek policji sąd zastosował wobec niego dozór policyjny.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here