Uderzyła w rowerzystę na skrzyżowaniu Bliznej z Kolejową

0
385
W minioną sobotę, na skrzyżowaniu ulic Bliznej, Kolejowej i Piaski w Kole, znów miało miejsce niebezpieczne zdarzenie. W jego wyniku ucierpiał 49-letni rowerzysta.
Do kolizji z udziałem jednośladu oraz samochodu osobowego doszło w minioną sobotę, o godzinie 17.40, na skrzyżowaniu ulic Bliznej, Kolejowej i Piaski. To miejsce naznaczone jest wieloma – także z udział rowerzystów i pieszych – niebezpiecznymi zdarzeniami drogowymi. Podobnie było 28 kwietnia br. – Kierująca samochodem marki Fiat Punto, 27-letnia, zamieszkała poza powiatem kolskim kobieta, poruszała się ulicą Blizną i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego uderzyła w prawidłowo jadącego ulicą Kolejową, 49-letniego rowerzystę. Na skutek zdarzenia mieszkaniec Koła ucierpiał i został przewieziony do kolskiego szpitala. Obrażenia jego są jednak poniżej 7 dni, więc zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Jego sprawczyni została ukarana mandatem, a na jej konto trafiło 6 punktów karnych. Rowerzysta i kierująca fiatem byli trzeźwi – poinformował rzecznik KPP w Kole, mł. asp. Krzysztof Jóźwiak.

 

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here