Udana akcja mundurowych. Zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia

0
178

Wczoraj, tj. 5 lipca, kolscy policjanci na terenie jednej z posesji w gminie Koło ujawnili narkotyki w postaci amfetaminy. Mieszkaniec gminy Koło usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych, za które grozi kara grzywny i pozbawienie wolności do lat 10.

Wczoraj, tj. 5 lipca, policjanci kryminalni Komendy Powiatowej Policji w Kole pojechali do jednej z posesji na terenie gminy Koło. Posiadali bowiem informacje, że może się tam znajdować znaczna ilość narkotyków. Do działań użyli psa tropiącego. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. Na terenie posesji znaleziono woreczki z zawartością białego proszku. Wstępne badania wykazały, że to amfetamina. Funkcjonariusze zabezpieczyli towar, a 38-latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości środków psychotropowych. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę grzywny i pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here