Uczniowie z SP nr 5 w Kole uczestniczyli w nagraniu programu „Dance, dance, dance”

0
243

Uczniowie klas VI, VII i gimnazjaliści ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole wybrali się do Warszawy na nagranie 4. odcinka programu tanecznego „Dance, dance, dance”, emitowanego przez TVP 2.

W tym show celebryci muszą się zmierzyć z układami choreograficznymi ze znanych teledysków. Ich występy ocenia trzyosobowe jury w składzie: Ewa Chodakowska – trenerka fitness, Ida Nowakowska – tancerka, uczestniczka 1. edycji „You Can Dance”, związana z programem „Bake Off Junior” oraz Robert Kupisz – projektant mody, tancerz, choreograf. Program prowadzą Basia Kurdej-Szatan oraz Tomasz Kammel.

Młodzież z kolskiej „piątki”, w czasie wielogodzinnego nagrania, mogła podziwiać solowe występy Kasi Dziurskiej, Rafała Maślaka, Patrycji Kazadi, Wiktorii Gąsiewskiej i Klaudii Halejcio. Gwiazdy showbiznesu radziły sobie znakomicie. Niestety, ktoś musiał odpaść z rywalizacji. Kto? Tego widzowie dowiedzą się za 2 tygodnie.

Dzięki wyjazdowi uczniowie zobaczyli, jak wygląda nagrywanie programów telewizyjnych od kuchni. Mieli też okazję porozmawiać i zrobić sobie zdjęcia ze sławnymi uczestnikami „Dance, dance, dance”. Szczególnie dużo uwagi poświęciła im Ewa Chodakowska, która zamieściła filmik z nimi na swoim koncie na Instagramie. Niektórym udało się zdobyć autografy jurorów i prowadzących.

Razem z młodzieżą tańczącym celebrytom kibicowały panie K. Mikuła, M. Maciejewska i D. Kardach.

źródło i zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here