Tym razem nagrodą była… MOTYWACJA! Drugi z czterech biegów Grand Prix Koła 2018 ukończony [FOTO]

0
613

Poprzednio, czyli 17 marca br., medal ze słowem SIŁA, a dziś z hasłem MOTYWACJA był nagrodą dla wszystkich 197 zawodników, zarówno biegaczy jak i miłośników nordic walking, którzy stanęli na starcie drugiej imprezy sportowej w ramach Grand Prix Koła 2018. Aby go zdobyć, biegacze musieli pokonać 10-kilometrowy dystans, a amatorzy chodu z kijkami 5-kilometrowy odcinek. Tym razem trasa wyścigu wiodła nieco inaczej niż w roku ubiegłym. Wówczas jej część prowadziła przez kompleks leśny w Mikołajówku, a dziś – ze względu na znalezienie niewybuchu – szlak otarł się jedynie o las, niemniej wytyczono go tak, by sportowe zmagania odbyły się w równie atrakcyjnym miejscu – w sąsiedztwie upraw aronii – które są jednym z ulubionych terenów treningowych kolskich biegaczy.

Po pokonaniu 5 kiloletrów okazało się, że w kategorii nordic walking kobiet najszybciej na linii mety pojawiła się Justyna Przybylska, wyprzedzając Izabelę Lotkę i Kamilę Kurzawę. Wśród mężczyzna natomiast pierwszy był Marcin Radomski przed Włodzimierzem Remiszem i Piotrem Koźlińskim. W biegu, w kategorii kobiet, zwyciężyła Michalina Walczak-Pecyna, wyprzedzając Justynę Wałowską i Anetę Okuńską-Wejdman. W gronie panów natomiast żadnych szans swym rywalom nie dał Krzysztof Nowosielski, i to on ponownie sięgnął po puchar. Niedługo po nim bieg ukończyli Robert Bagiński oraz Damian Berczyński.

W kategorii drużynowej triumfował No Name Team. Drugie miejsce zajął Geberit Team, a trzecie – drużyna Wood-Mizera.

Na koniec dzisiejszej sportowej imprezy ogłoszone zostały wyniki i wręczono dyplomy oraz główne trofeum najlepszym trzem ekipom pierwszego biegu o puchar dyrektora firmy Geberit, który odbył się 17 marca. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Geberit Team przed No Nam Team i zespołem Wood-Mizera.

Poniżej galeria zdjęć z dzisiejszej imprezy. Zapraszamy.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here