Turnieje, turnieje, czyli ferie w dąbskim MGOK-u

0
74
84787454_1055716788127211_8319227811264987136_o

Drugi tydzień ferii przyniósł ich uczestnikom niesamowite wrażenia, a to dzięki zorganizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną turniejom. W poniedziałek i wtorek grali w tenisa stołowego. Zmagania odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych. W juniorskiej trzecie miejsce zajął Oskar Chruściński, drugie miejsce zajął Patryk Chruściński, a zwycięzcą został Krzysztof Szczęsny. Wśród seniorów trzecie miejsce przypadło Julianowi Suskiemu, drugie – Patrykowi Wojciechowskiemu, a najwyższe miejsce na podium zajął Jakub Misiak.

Najwięcej emocji dostarczył jednak turniej PlayStation 4 FIFA 2020. Po trzech dniach emocjonujących rozgrywek ostatecznie trzecie miejsce zajął Filip Misiak, drugie – Hubert Rosiński, a zwycięzcą został Martin Boniecki.

Już teraz organizatorzy zapraszają na ferie za rok.

źródło i zdjęcia: MGOK w Dąbiu