Trzecia w konkurencji kobudo. Sukces Marii Wasielewskiej!

0
43
karate-OM

Reprezentacje 24 klubów Oyama Karate przybyły do hali OSiR-u w Turku, aby wziąć udział w II Pucharze Polski Oyama Karate w Kata. Wśród 180 zawodników prezentujących swoje umiejętności w konkurencjach kata i kata z bronią znaleźli się także przedstawiciele Kolskiego Klubu Sportów Walki. Kornelia Panek, Maja Niżewska, Bartosz Nowakowski i Maria Wasielewska zmierzyli się z najlepszymi zawodnikami polskiego Oyama Karate. Najlepiej zaprezentowała się sempai Marysia, która stając na trzecim stopniu podium w konkurencji kobudo (kata z bronią), udowodniła swoją przynależność do ścisłej czołówki zawodników w swojej kategorii wiekowej. Do finałowych czwórek nie udało się awansować sempai Mai i Bartoszowi, którzy po udanych eliminacjach, odpadli w repasażach. Udanie, chociaż bez sukcesu w turnieju tak wysokiej rangi, zadebiutowała najmłodsza w gronie sempai Kornelka, kończąc zmagania w fazie eliminacyjnej.

Obowiązki sędziego zawodów pełnił sensei Krzysztof Wojewoda 4 dan, kierownika ekipy sensei Arkadiusz Wojewoda 1 dan, a opiekę nad zawodnikami przybyli w roli kibiców rodzice. Start w zawodach wsparła gmina miejska Koło.

źródło i zdjęcia: Kolski Klub Sportów Walki

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here