Trzeci bieg i marsz Grand Prix Koła za nami! [FOTO]

0
472

Trzeci bieg i marsz Grand Prix Koła 2019 za nami. Wczoraj o puchar prezesa firmy Andre, w nocnej rywalizacji, walczyło 221 uczestników.

Trzeci bieg i marsz Grand Prix Koła 2019 – 221 uczestników

Dokładnie 221 uczestników, w tym 179 biegaczy i 42 miłośników nordic walking stanęło na linii startu wczorajszego Grand Prix Koła o puchar prezesa firmy Andre. Trzeci bieg cyklu był wydarzeniem nocnym i rozpoczął się o 21.30 przy hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Rywalizację w biegu na 5 km ponownie wygrał Krzysztof Nowosielski, który wyprzedził Mateusza Moroszczyka i Przemysława Majdę. Wśród kobiet znów najszybsza była Michalina Walczak-Pecyna, która tym razem przybiegła przed przed Justyną Idczak-Wrzesińską i Moniką Wojciechowską.

W chodzie z kijkami najszybciej linię mety przekroczył Marcin Radomski. Za nim pojawił się Krzysztof Nowacki, a na najniższym stopniu podium stanął Włodzimierz Remisz. Wśród kobiet pierwsza była Agnieszka Mielecka przed Kamilą Kolberg i Sylwią Miszczak.

Drużynowo zmagania wygrał Wood-Mizer. Srebro przypadło ekipie Geberit Team, a z brązu cieszyła się ekipa Koło Biega.

Ostatni bieg tegorocznego cyklu, o puchar prezesa firmy Wood-Mizer, w sobotę, 1 czerwca.

Poniżej galeria zdjęć z wczorajszej rywalizacji. Zapraszamy do obejrzenia.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.