Trzeci bieg i marsz Grand Prix Koła za nami! [FOTO]

0
537

Trzeci bieg i marsz Grand Prix Koła 2019 za nami. Wczoraj o puchar prezesa firmy Andre, w nocnej rywalizacji, walczyło 221 uczestników.

Trzeci bieg i marsz Grand Prix Koła 2019 – 221 uczestników

Dokładnie 221 uczestników, w tym 179 biegaczy i 42 miłośników nordic walking stanęło na linii startu wczorajszego Grand Prix Koła o puchar prezesa firmy Andre. Trzeci bieg cyklu był wydarzeniem nocnym i rozpoczął się o 21.30 przy hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Rywalizację w biegu na 5 km ponownie wygrał Krzysztof Nowosielski, który wyprzedził Mateusza Moroszczyka i Przemysława Majdę. Wśród kobiet znów najszybsza była Michalina Walczak-Pecyna, która tym razem przybiegła przed przed Justyną Idczak-Wrzesińską i Moniką Wojciechowską.

W chodzie z kijkami najszybciej linię mety przekroczył Marcin Radomski. Za nim pojawił się Krzysztof Nowacki, a na najniższym stopniu podium stanął Włodzimierz Remisz. Wśród kobiet pierwsza była Agnieszka Mielecka przed Kamilą Kolberg i Sylwią Miszczak.

Drużynowo zmagania wygrał Wood-Mizer. Srebro przypadło ekipie Geberit Team, a z brązu cieszyła się ekipa Koło Biega.

Ostatni bieg tegorocznego cyklu, o puchar prezesa firmy Wood-Mizer, w sobotę, 1 czerwca.

Poniżej galeria zdjęć z wczorajszej rywalizacji. Zapraszamy do obejrzenia.

Galerie zdjęć i informacje o wcześniejszych wydarzeniach Grand Prix Koła znajdziesz TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here