Trwają przygotowania! To będzie już czwarta edycja Grand Prix Koła!

0
177
logo_Grant_Prix_Kolo_2020_zLogotypami

Już po raz czwarty odbędzie się Grand Prix Koła. To impreza, która na stałe wpisała się do kalendarza imprez sportowych. Charakter całego przedsięwzięcia pozostaje w niezmienionej formie. Podobnie jak w latach ubiegłych, będą to biegi na dystansach 5 i 10 km oraz marsze nordic walking na dystansie 5 km, organizowane wiosną.

Głównymi organizatorami cyklu są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Urząd Miejski w Kole, firmy Wood-Mizer, Andre i Geberit oraz Stowarzyszenie „Malinowa Mamba”.

Cała formuła pozostaje bez zmian. Każdy ze współorganizatorów będzie miał swój bieg. Pierwszy z nich, na dystansie 5 km, o Puchar Dyrektora Firmy Geberit, odbędzie się 21 marca 2020, w okolicach stadionu miejskiego w Kole. Kolejny bieg, o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer, na dystansie 10 km, przeprowadzony zostanie się w okolicach firmy Wood-Mizer, 4 kwietnia 2020. Trzeci bieg, o Puchar „Malinowej Mamby”, będzie składał się z dwóch pętli po 5 km i przebiegał w okolicach stadionu miejskiego 18 kwietnia 2020. Finał imprezy przewidziany jest na 16 maja 2020. Będzie to bieg nocny ulicami Koła, na dystansie 5 km, o Puchar Prezesa Firmy Andre.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zawodników do zapisów, a mieszkańców do kibicowania. Zapisów można dokonywać na stronie www.mosir.kolo.pl w zakładce Grand Prix Koła 2020 lub w linku: https://foxter-sport.pl/grandprix/grand-prix-kola-2020

źródło: MOSiR w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here