Trening z bohaterką filmu „Biegacze” już 11 listopada! Organizatorzy zapraszają również na seans!

0
239

Kolska ekipa biegowa Koło Biega wraz z Miejskim Domem Kultury w Kole oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kole mają przyjemność zaprosić mieszkańców Koła i powiatu kolskiego, 11 listopada 2018 roku, na projekcję filmu „Biegacze”, połączoną ze wspólnym treningiem i spotkaniem z Agatą Matejczuk – jedną z bohaterek filmu, ultramaratonką.

Biegacze” to film dokumentalny, prezentujący postacie trójki biegaczy biorących udział w ultramaratonie „Bieg 7 Szczytów”, liczącym 240 km, gdzie trasę trzeba pokonać w 52 godziny. Dokument pokazuje przygotowania, bieg, jak również wstawki z codziennego życia bohaterów. Film został nagrodzony jako Najlepszy Film o Sportach Górskich na XXII Festiwalu Filmowym 2017 w Lądku Zdrój.

Jedną z bohaterek tego filmu jest Agata Matejczuk – ultramaratonka, która wspomniany bieg pokonała w 41 godzin, medalistka Mistrzostw Świata i Europy w biegu 24-godzinnym, reprezentantka Polski w biegach ultramaratońskich. Właśnie z panią Agatą będziemy mieli przyjemność spotkać się i wspólnie pobiegać 11 listopada, przy okazji projekcji filmu „Biegacze”.

Spotkanie odbędzie się wg następującego planu:

18.00 – 19.00 – trening biegowy z panią Agatą w lesie w Dąbrowicach – zbiórka na parkingu Gościńca „Zerwikaptur” (52.172513, 18.510697),

19.00 – 20.00 – czas na odświeżenie się po treningu – możliwość skorzystania z prysznica na hali MOSiR-u w Kole, ul. Szkolna 2b,

20.00 – 21.20 – projekcja filmu „Biegacze” w MDK-u w Kole (bilet normalny 16 zł, ulgowy 14 zł, KDR/KS – 12 zł)

21.20 – spotkanie w formie wywiadu z Agatą Matejczuk na sali widowiskowej MDK-u w Kole plus pytania od publiczności (wstęp wolny).

Po spotkaniu organizatorzy planują integrację przy pizzy, tudzież innych smakołykach oraz wspólne dyskusje, dzielenie się doświadczeniami w miłym i wesołym towarzystwie.

źródło: Koło Biega

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here