To już III edycja! Ruszyły zapisy do Grand Prix Koło 2019!

0
568
Ruszyły zapisy do Grand Prix Koło 2019, czyli imprezy, która cieszy się uznaniem wśród biegaczy. W tym roku, podobnie jak w zeszłym, w ramach sportowego wydarzenia odbędą to cztery biegi na dystansach 5 i 10 km oraz nordic walking na dystansie 5 km.
Głównymi organizatorami całego przedsięwzięcia będą Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Urząd Miasta w Kole, firmy Wood-Mizer, Andre Abrasive Articles i Geberit oraz Stowarzyszenie Malinowa Mamba.
Formuła III edycji jest taka sama jak dwóch poprzednich, co oznacza, że każdy ze współorganizatorów będzie miał swój bieg. Pierwszy, na dystansie 5 km, odbędzie się 16 marca 2019 w okolicach stadionu miejskiego w Kole o Puchar Dyrektora Firmy Geberit Produkcja. Kolejny, o Puchar Malinowej Mamby, na dystansie 10 km, będzie składał się z dwóch pętli po 5 km i przebiegał będzie również w okolicach stadionu. Trzeci bieg o Puchar Prezesa firmy Andre odbędzie się 18 maja 2019 i będzie to nocny bieg ulicami naszego miasta. Start przy hali MOSiR-u w Kole.
Finał imprezy planowany jest na 1 czerwca 2019 biegiem na dystansie 10 km o Puchar Prezesa Wood-Mizera. Bieg tradycyjnie odbędzie się w okolicach tej firmy. Start od strony ulicy Lendli.
Już dzisiaj organizatorzy zapraszają wszystkich zawodników do zapisów, a mieszkańców do kibicowania. Zapisów można dokonywać na stronie www.mosir.koło.pl w zakładce Grand Prix Koło 2019 lub w linku poniżej: https://foxter-sport.pl/grandprix/grand-prix-kola-2019.
Poniżej trasy poszczególnych biegów.
źródło: MOSiR w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here