To był 7. Rodzinny Rajd im. Poli Negri

0
69
72748166_533289924071749_8468575854350303232_n

Siódmy Rodzinny Rajd im. Poli Negri, organizowany przez Stowarzyszenie Młodzieżowy Klub Sportowy Brdów, odbył się w minioną niedzielę, 6 października. Jego początek miał miejsce przy chacie grillowej na terenie Centrum Sportów Wodnych w Brdowie. Uczestniczyło w nim 46 osób, w tym rodziny z dziećmi. Rajd zaliczony do Grand Prix rodzinnych rajdów rowerowych zabezpieczany był przez Państwową Policję z Babiaka oraz Ochotniczą Straż Pożarną z Brdowa.

Po przejechaniu 12 km wszyscy uczestnicy dotarli bezpiecznie w miejsce startu, gdzie już czekała na nich gorąca pomidorówka. Po degustacji zarząd MKS Brdów wręczył uczestnikom pamiątkowe medale i zaprosił wszystkich chętnych do udziału w Spotkaniu Kulinarnym, które planowane jest na 15 listopada. – Był to przedostatni rajd w tym roku. Frekwencja nas cieszy, tym bardziej, że uważamy, iż bardzo istotne jest, by w rekreacji na świeżym powietrzu i aktywnością brały udział całe rodziny. Dziękuję Państwowej Policji z Babiaka oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Brdowa za profesjonalne zabezpieczenie rajdu. Wszyscy czuliśmy się bezpiecznie – powiedział Bartosz Mikołajczyk. – Od kilku lat łączymy sport z historią. Widać, że taka forma podoba się uczestnikom naszych imprez, dlatego będziemy kontynuowali to w nadchodzących latach. Rajdy, które organizuje MKS Brdów, cieszą się wielkim zainteresowanie, co jest powodem do satysfakcji. Z roku na rok rośnie liczba uczestników. Jako organizatorzy musimy zabezpieczyć wydarzenie, a dzięki bardzo dobrej współpracy z policjantami z Babiaka oraz OSP Brdów jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo podczas naszych imprez, za co niezmiernie dziękuję – dodał Dariusz Racinowski.

Inne wydarzenia MKS Brdów – czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here