To będzie kolejna akcja charytatywna dla chorej na glejaka Basi z Babiaka! Weź udział w rajdzie rowerowym!

0
304

To będzie kolejna akcja charytatywna z myślą o chorej na glejaka wielopostaciowego Basi Szczepaniak z Babiaka! Po dobroczynnych wydarzeniach w Babiaku z kwietnia br., kierownictwo i członkowie Stowarzyszenia Młodzieżowy Klub Sportowy „Brdów”, które wówczas bardzo zaangażowało się w przedsięwzięcie, postanowiło jeszcze raz uaktywnić ludzi dobrej woli. I robią to! W niedzielę, 27 maja br., organizują Rodzinny Rajd Charytatywny, z którego całkowity dochód przeznaczony będzie właśnie na leczenie Basi.

Start przewidziany jest na godz. 14.00 z parkingu przy Zespole Szkół w Brdowie. Trasa liczyć będzie około 15 km przez las, z odpoczynkiem dla najmłodszych.

Wpisowe to cegiełka. Dla dorosłych 15 zł, dla dzieci i młodzieży – 10 zł.

Zapisy przyjmują: Bartosz Mikołajczyk, tel. 697 099 948, Dariusz Racinowski, tel. 609 080 669. Można zapisywać się również przez Messengera.

Lista uczestników będzie uzupełniana codziennie do godz. 20.00. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą pomóc, a przy okazji spędzić czas w miłym towarzystwie, na łonie natury. Liczą na pozytywny odzew, bo cel jest wyjątkowo szczytny. Tymczasem Basia jest w Kolonii, gdzie przeszła kolejne badania. Na dziś natomiast zaplanowana została konsultacja z niemieckimi specjalistami w klinice, w której ma być poddana złożonej terapii.

O Basi Szczepaniak, jej walce z chorobą oraz pomocy, z którą spieszą jej przyjaciele i znajomi pisaliśmy już w artykułach:

Walczy z glejakiem wielopostaciowym! Pomóżmy ratować Basię z Babiaka!

Ogromne tempo, wielkie zaangażowanie i gorące serca! Takiej akcji charytatywnej w gminie Babiak jeszcze nie było!

Terapia będzie złożona, więc zbiórka na leczenie Basi Szczepaniak z Babiaka nadal trwa!

Chora na glejaka Basia Szczepaniak z Babiaka jedzie na leczenie do Kolonii!

Nadal trwa także zbiórka środków na jej leczenie na pomagam.pl

Informacje o rajdzie znajdują się na profilu MKS Brdów na Facebooku

zdjęcie: MKS „Brdów”