Teraz ”Dżozef„ w nowej odsłonie, a już niebawem Jakub Małecki przyjedzie do Koła na spotkanie z czytelnikami

0
370

W księgarniach za miesiąc, ale od dziś w przedsprzedaży jest już nowe wydanie powieści Jakuba Małeckiego pt. „Dżozef”. Wydawca twórczości pochodzącego z Koła pisarza, wydawnictwo Sine Qua Non, wraz z autorem, ujawnili, jak wygląda okładka zmienionej wersji powieści, która na rynku czytelniczym znajduje się od 2011 roku. – Poprawiając „Dżozefa”, zależało mi na tym, żeby Czytelnicy znający chociażby „Rdzę”czy „Dygot”, dostali coś równie dojrzałego. Historia pozostała tak naprawdę ta sama, jest jednak odrobinę krótsza i bardziej „konkretna”. Najwięcej poprawek wymagała warstwa językowa, bo pisałem tę powieść prawie 10 lat temu, i od tamtego czasu – mam przynajmniej taką nadzieję – trochę się nauczyłem – zdradził nam Jakub Małecki.

Dla miłośników twórczości Jakuba Małeckiego odświeżony „Dżozef” na pewno będzie miłym czytelniczym doświadczeniem, ale na tym nie koniec dobrych informacji. Otóż dyrekcja i pracownicy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole zaprosili autora na spotkanie z czytelnikami. Jakub Małecki przyjął to zaproszenie i poinformował, że na pewno przyjedzie, by spotkać się z mieszkańcami rodzinnego miasta. Nie znany jest jeszcze konkretny termin wizyty, ale najprawdopodobniej będzie to druga połowa maja. Gdy tylko dokładna data będzie znana, poinformujemy o niej na łamach naszego portalu oraz na Facebooku.

zdjęcie: Tomasz Pluta

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here