Teatr Polska zawita również do Koła

0
156
Teatr-Polska-1

Teatr Polska zawita również do Koła. Program, którego celem jest ułatwienie mieszkańcom miejscowości oddalonych od dużych ośrodków teatralnych, dostępu do spektakli realizowanych w Polsce, będzie realizowany także w naszym mieście. Do programu, już nie po raz pierwszy, przystąpiło Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, które uwzględniło w swoim projekcie scenę MDK-u.

W Kole wystawione zostaną dwa, spośród siedmiu repertuarowych spektakli. Będzie to „Kyś” w wykonaniu Stowarzyszenia Studio Teatralne Koło z Warszawy, zaplanowany na 25 września oraz „Trzy ćwierci do śmierci”, realizowany przez Poznańską Fundację Artystyczną. Ten drugi spektakl zobaczymy 25 października br. Wstęp na przedstawienia jest bezpłatny, a miejscówki już w sierpniu odbierać będzie można w kasie kolskiego kina.

źródło i plakaty: MDK w Kole

O innych wydarzeniach w kolskim MDK-u czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here